Directory Sync: швидка та проста синхронізація користувачів та груп

31.01.2022
Directory Sync: швидка та проста синхронізація користувачів та груп

Google запустив бета-версію Directory Sync – нового рішення, яке дозволить швидше та простіше синхронізувати дані користувачів та груп Active Directory із каталогом Google Cloud.

 

Directory Sync – це альтернатива Google Cloud Directory Sync. За допомогою цього інструменту ви зможете синхронізувати дані Microsoft Active Directory LDAP з хмарним каталогом Google, використовуючи повністю хмарне рішення без необхідності керування локальним обладнанням.

Переваги використання Directory Sync

Хмара. Автоматично запланований процес синхронізації на базі хмари працює у безперервному циклі, тому немає потреби встановлювати клієнти синхронізації або локальне програмне забезпечення.

 

Простота у використанні. Зрозумілий і сучасний інтерфейс користувача, інтегрований з консоллю адміністратора, робить Directory Sync простим у використанні для тих, хто не знайомий з LDAP. Крім того, немає необхідності в правилах виключення Google, якщо ви хочете синхронізувати дані з декількох джерел Active Directory або керувати підмножиною користувачів або груп у Google без синхронізації з Active Directory.

 

Інтегрована звітність. Система пропонує централізовану звітність у консолі адміністратора. Є функції фільтрації та пошуку, адміністратор також може встановлювати користувацькі оповіщення.

 

Вбудована підтримка кількох каталогів. Ви можете синхронізувати користувачів та групи з більш ніж одного джерела Active Directory.

 

Початкова бета-версія Directory Sync підтримує синхронізацію користувачів та груп лише з Active Directory та охоплює обмежений діапазон атрибутів. У майбутньому Google планує додати інші можливості:

 • — підтримку додаткових атрибутів;
 • — зіставлення OU для автоматичного розміщення нових облікових записів користувачів у OU;
 • — інші типи даних.

 

Додаткові відомості

Якщо ваш сервер Active Directory розташований локально або поза середовищем Google Cloud, вам потрібно буде з’єднання між Google Cloud і сервером LDAP за допомогою Cloud VPN або Cloud Interconnect. Ви можете дізнатися більше про системні вимоги для використання Directory Sync та підтримувані мережеві підключення для Directory Sync тут.

Початок роботи

Адміністратори: Щоб скористатися бета-версією Directory Sync, перейдіть до консолі адміністратора > Головна > Каталог > Directory Sync. Реєстрація в бета-версії не потрібна. Ви можете делегувати повноваження управління Active Directory за допомогою нової ролі адміністратора Directory Sync.

 

Пропонуємо вам дізнатися більше про використання нової Directory Sync у Довідковому центрі Google. Також рекомендуємо ознайомитися з найчастішими запитаннями про Directory Sync.

 

Доступно всім клієнтам Google Workspace, Cloud Identity, а також клієнтам G Suite Basic та Business.

 

Ірина Онен
Google Cloud Certified
Поділитися:

  Необхідна консультація?
  Замовте зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин

   Підписатись на новини
   Залиште свій Email, та будьте завжди в курсі новин.

   Схожі статті

   Які бувають версії Google Workspace
   Які бувають версії Google Workspace
   Одним з важливих питань, яке стоїть перед кожним бізнесом, що вирішив мігрувати у хмару, є вибір пакета Google Workspace. Щоб полегшити це завдання для наших клієнтів команда mcCloud вирішила зробити короткий огляд можливостей та порівняння різних платних пакетів. Це допоможе вам розібратись, яка рі...
   22.07.2024
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Сьогодні все більше українських бізнесів приймають рішення про впровадження хмарних сервісів в структуру управління компанією. Одним з найбільших та найнадійніших провайдерів є Google. Міграція в хмару може бути як повною, так і частковою – все залежить від особливостей архітектури системи управлін...
   15.07.2024
   Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
   Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
   Google пропонує як безкоштовний доступ до інструментів, так і платний. Останній варіант дозволяє налаштовувати Gmail під потреби бізнесу, що суттєво заощаджує ресурси, підвищує продуктивність та безпеку зберігання й використання даних компанії. У цій статті ми детальніше розберемо, яка різниця між п...
   14.07.2024
   McCloud на Форумі BIT-2024 у Львові!
   McCloud на Форумі BIT-2024 у Львові!
   20 червня в місті Львів відбувся Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки». Наша компанія McCloud стала партнером та учасником даного форуму. Форум вже традиційно став знаковою подією для обміну сучасними мультимедійними технологіями, сер...
   09.07.2024
   Як спланувати перехід у хмару для бізнесу та ефективно мігрувати
   Як спланувати перехід у хмару для бізнесу та ефективно мігрувати
   Хмарне сховище вже давно стало зручною альтернативою локальним рішенням як для малого, так і для середнього та великого бізнесу. Факт: понад 93% великих технологічних компаній зберігають дані на віддалених серверах. Як ефективно мігрувати у хмару без зменшення продуктивності та що для цього потріб...
   08.07.2024
   Що робити, якщо ваш обліковий запис Google вимкнено адміністратором Google Workspace
   Що робити, якщо ваш обліковий запис Google вимкнено адміністратором Google Workspace
   Однією з переваг Google сервісів є просте та швидке отримання доступу одразу до всіх інструментів, які використовує співробітник – для цього достатньо залогінитись в корпоративному акаунті з будь-якого пристрою. Але іноді трапляються випадки, коли це стає неможливим через блокування облікового запис...
   01.07.2024