Які переваги можна отримати від використання Google Chat для бізнесу

19.06.2024
Які переваги можна отримати від використання Google Chat для бізнесу

В багатьох користувачів, що почали використовувати Google Workspace, виникає питання, що таке Гугл чат.

Google Chat — це сервіс, що був розроблений спеціально для бізнес-середовища для полегшення комунікації всередині компаній та за її межами. Google Chat дозволяє користувачам обмінюватись особистими повідомленнями, спілкуватися в групах, а також обмінюватись файлами та створювати завдання.

Які функції Google Chat допоможуть в комунікації в бізнесі, а також чому варто розпочати його використання – розглянемо детально.

Які функції Google Chat допоможуть в комунікації в бізнесі

Для того, щоб зрозуміти, як використовувати Google Chat для бізнесу, варто детально розглянути функції інструмента. Насправді їх чимало.

Групові чати

 • Створення командних чатів для спілкування та співпраці з колегами, партнерами та клієнтами.
 • Обмін ідеями, документами та файлами в одному діалозі.
 • Згадки користувачів для швидкого привернення їх уваги до важливих тем.

Прямі повідомлення

 • Налагоджування приватних розмов з окремими користувачами.
 • Швидкий обмін важливою інформацією та конфіденційними даними.
 • Можливість надсилати голосові повідомлення та дзвінки.

Чат-групи

 • Створення чат-груп для різних проєктів, команд або тем обговорення.
 • Визначення того, хто може переглядати, публікувати та керувати повідомленнями в групі.
 • Запрошення зовнішніх користувачів до тимчасового доступу до групи.
 • Додавання ботів у чат-кімнати.
 • Інтеграція з календарем безпосередньо в чаті.

Обмін файлами

 • Надсилання та отримання файлів будь-якого типу (документи, зображення, відео).
 • Синхронізація з Google Drive для віддаленого доступу до хмарного сховища.
 • Можливість встановлювати обмеження на доступ до файлів для захисту конфіденційності.

Інтеграція з Google Meet

 • Можливість організовувати відеозустрічі безпосередньо з чату для зручнішого спілкування.
 • Можливість ділитися екраном та записувати зустрічі.

Пошук повідомлень

 • Швидкий пошук потрібної інформації за допомогою потужної функції пошуку.
 • Пошук за ключовими словами, учасниками чату, датами та іншими параметрами.
 • Економія часу та знаходження необхідних даних за лічені секунди.

Постановка задач на учасника чат-групи та контроль виконання завдань

 • Призначення завдань окремим учасникам або групам.
 • Додавання термінів виконання завдань для кращого контролю.
 • Перегляд статусу завдань та отримання сповіщень про їх виконання.
 • Підключення до сторонніх програм для управління бізнесом, проєктами та списками завдань.

Розуміючи всі переваги, відповідь на питання, для чого потрібен Гугл чат в Google Workspace, стає очевидним. Це ідеальний інструмент для бізнес-комунікації. Він не тільки зручний для оптимізації робочих процесів, а і є чудовою альтернативою Slack.

Які переваги надає використання Google Chat

Багато користувачів використовують платформу Google Chat для підвищення продуктивності команди, проте навіть не здогадуються, які переваги надає використання Google Chat. Ось деякі з головних плюсів:

 • Ефективна комунікація, збереження даних, постановка задач в чат-групах. Надсилайте та отримуйте повідомлення в режимі реального часу для швидкого спілкування з колегами. Створюйте групові чати для спілкування з кількома людьми одночасно. Ведіть приватні розмови з окремими користувачами. Швидко знаходьте потрібні повідомлення за допомогою потужної функції пошуку.
 • Всі ваші чати та файли зберігаються у хмарі Google, що забезпечує зручний доступ до них з будь-якого місця. Не турбуйтеся про втрату даних – Google Chat автоматично створює резервні копії чатів. Для пошуку старих повідомлень переглядайте історію чатів-компанії.
 • Інтеграція з іншими сервісами Google. Gmail — надсилайте та отримуйте повідомлення безпосередньо в Google Chat. Google Calendar — плануйте зустрічі та події прямо в чаті. Google Drive — діліться файлами з іншими користувачами чату. Google Chat інтегрується з Docs, Sheets, Slides та іншими інструментами Google Workspace.
 • Безпека даних. Google Chat використовує шифрування для захисту даних під час передавання та зберігання.

Ми розглянули, які плюси має використання Google Chat і можемо дійти висновку: для багатьох користувачів ця платформа стане чудовим вибором як для особистого, так і для ділового використання.

Приклади використання Google Chat у бізнесі

І наостанок покажемо на практиці, чому варто використовувати Google Chat для комунікації та наведемо приклади того, як власники бізнесу можуть використовувати платформу.

 1. Організація робочих груп. Власники бізнесу можуть створювати чат-групи для різних проєктів, відділів компанії або партнерів, клієнтів, підрядників та використовувати їх для публікації оголошень, важливих оновлень та іншої інформації.
 2. Проведення нарад та обговорення ідей завдяки відеодзвінку в Google Meet. Завдяки інтеграції з Google Meet, ви можете легко розпочати відеозустріч безпосередньо з чату. Обговорюйте нові ідеї та приймайте рішення в режимі реального часу. Ви можете використовувати функцію опитувань, щоб збирати думки від членів команди, а також функцію згадок, щоб привернути увагу до певних людей. Створіть віртуальну дошку для мозкового штурму та спільного планування.
 3. Консультації та навчання по відео. Досвідчені співробітники можуть ділитися своїми знаннями та досвідом з новачками, відповідати на їхні запитання та надавати зворотний зв’язок. Створіть групи підтримки для співробітників, які працюють над схожими проєктами або мають спільні інтереси. Діліться ресурсами та навчальними матеріалами з членами команди.

Це лише кілька прикладів того, які можливості спільної роботи надає Google Chat. Завдяки своїй гнучкості та широкому набору функцій Гугл чат може використовуватися різними способами для задоволення потреб будь-якого бізнесу.

Почніть використовувати Google Chat разом з mcCloud

Google Chat є потужним інструментом для комунікації в бізнесі, який допомагає покращити ефективність спільної роботи команди та зробити комунікацію більш зручною та ефективною. Дзвоніть, щоб отримати консультацію! Спеціалісти mcCloud розкажуть які функції надає Google Chat для бізнесу, а також запропонують свої послуги з налаштування Chat і Workspace.

Ірина Онен
Google Cloud Certified
Поділитися:

  Необхідна консультація?
  Замовте зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин

   Підписатись на новини
   Залиште свій Email, та будьте завжди в курсі новин.

   Схожі статті

   Які бувають версії Google Workspace
   Які бувають версії Google Workspace
   Одним з важливих питань, яке стоїть перед кожним бізнесом, що вирішив мігрувати у хмару, є вибір пакета Google Workspace. Щоб полегшити це завдання для наших клієнтів команда mcCloud вирішила зробити короткий огляд можливостей та порівняння різних платних пакетів. Це допоможе вам розібратись, яка рі...
   22.07.2024
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Сьогодні все більше українських бізнесів приймають рішення про впровадження хмарних сервісів в структуру управління компанією. Одним з найбільших та найнадійніших провайдерів є Google. Міграція в хмару може бути як повною, так і частковою – все залежить від особливостей архітектури системи управлін...
   15.07.2024
   Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
   Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
   Google пропонує як безкоштовний доступ до інструментів, так і платний. Останній варіант дозволяє налаштовувати Gmail під потреби бізнесу, що суттєво заощаджує ресурси, підвищує продуктивність та безпеку зберігання й використання даних компанії. У цій статті ми детальніше розберемо, яка різниця між п...
   14.07.2024
   McCloud на Форумі BIT-2024 у Львові!
   McCloud на Форумі BIT-2024 у Львові!
   20 червня в місті Львів відбувся Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки». Наша компанія McCloud стала партнером та учасником даного форуму. Форум вже традиційно став знаковою подією для обміну сучасними мультимедійними технологіями, сер...
   09.07.2024
   Як спланувати перехід у хмару для бізнесу та ефективно мігрувати
   Як спланувати перехід у хмару для бізнесу та ефективно мігрувати
   Хмарне сховище вже давно стало зручною альтернативою локальним рішенням як для малого, так і для середнього та великого бізнесу. Факт: понад 93% великих технологічних компаній зберігають дані на віддалених серверах. Як ефективно мігрувати у хмару без зменшення продуктивності та що для цього потріб...
   08.07.2024
   Що робити, якщо ваш обліковий запис Google вимкнено адміністратором Google Workspace
   Що робити, якщо ваш обліковий запис Google вимкнено адміністратором Google Workspace
   Однією з переваг Google сервісів є просте та швидке отримання доступу одразу до всіх інструментів, які використовує співробітник – для цього достатньо залогінитись в корпоративному акаунті з будь-якого пристрою. Але іноді трапляються випадки, коли це стає неможливим через блокування облікового запис...
   01.07.2024