Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу

14.07.2024
Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу

Google пропонує як безкоштовний доступ до інструментів, так і платний. Останній варіант дозволяє налаштовувати Gmail під потреби бізнесу, що суттєво заощаджує ресурси, підвищує продуктивність та безпеку зберігання й використання даних компанії. У цій статті ми детальніше розберемо, яка різниця між платним і безоплатним Gmail, а також які переваги платного Gmail отримують бізнеси при міграції у хмару.

Чому варто використовувати платний Gmail для бізнесу

То чому варто використовувати платний Gmail для бізнесу? Платна версія має гнучкіші налаштування та надає користувачам розширені можливості: більше функцій та інструментів, більше учасників у відеоконференції, збільшений об’єм диску тощо.

Які додаткові можливості платного Gmail для бізнесу

Платна версія відкриває перед корпоративними користувачами нові можливості, які дозволяють зробити ефективнішим управління, надійно захистити персональні дані та документи. Але це не єдина причина, чому краще обрати платний Gmail.

Покращений сервіс платної версії має такі переваги:

 • Доступ з вікна електронної пошти до інструментів комунікації: Chat, Meet, календар, нотатки тощо.
 • Планування часу відправки листів.
 • Розширені можливості календаря, спільний доступ до календарів інших членів команди.
 • Спільна робота в Документах, Таблицях, Презентаціях, Формах, Сайтах.

В минулих статтях ми вже розглядали, як створити електронну пошту для компанії. Якщо ж вам потрібно більше аргументів, тримайте 5 вагомих причин, чому вашому бізнесу необхідна платна версія Gmail.

Підвищена безпека

Перераховувати, які додаткові можливості платного Gmail для бізнесу можна довго, але чи не найголовнішим є підвищена безпека:

 • Google Сейф – обмеження редагування або заборона видалення документів;
 • DLP – захист від втрати даних, передбачає контроль змісту файлів, якими користувачі можуть ділитись;
 • контроль дій користувачів – блокування відправки листів деяким адресатам, обмеження отримання листів, які містять визначені ключові слова;
 • контроль пристроїв – адміністратор контролює перелік пристроїв, з яких можна зайти в обліковий запис.

Також компанії отримують переваги двоетапної верифікації, захисту від фішингу та спаму, які доступні для особистого використання кожному користувачу.

Пошта з власним доменом

Корпоративна пошта є невід’ємною частиною ділового стилю та бренду компанії. Наявність власного домену допомагає виділити бізнес з-поміж конкурентів й ефективніше вести ділове листування, адже ваші повідомлення не загубляться серед електронної кореспонденції, відправленої з особистих акаунтів. Також окремий домен надає можливості централізованого керування акаунтами співробітників, що включає створення, перейменування, скидання паролів, блокування доступу тощо.

Більше контролю

Давайте детальніше розглянемо, які функції платного Gmail дозволяють краще контролювати дії користувачів. У адміністратора домену є можливість налаштовувати доступ як для груп, так і для окремих членів команди. Також до можливостей підвищеного контролю можна віднести обмеження доступу до документів компанії, DLP, загальні диски, можливість контролювати дії над окремими документами, звіти Журналу диска тощо.

Google Сейф

Це один з інструментів, які дозволяють уникнути втрати даних внаслідок неуважності користувачів або їх навмисних дій. Платна версія Gmail дозволяє зберігати важливі корпоративні дані з різних додатків у Google Сейфі, їх перелік та правила формує адміністратор. Завдяки гнучким налаштуванням він може обмежити можливість видаляти файли та електронні листи. Це особливо важливо для юридичних компаній, адвокатських агентств тощо.

Керування пристроями адміністратором

Платна версія Gmail дозволяє отримувати доступ до важливих документів з будь-якого пристрою, який підключений до корпоративного акаунту. При цьому адміністратор може контролювати, які саме мобільні пристрої мають доступ до корпоративних даних й забороняти вхід з тих, які не увійшли до списку дозволених. Це дає можливість обмежити список пристроїв, наприклад, ноутбуком та смартфоном співробітника, й уникнути отримання доступу сторонніми особами.

Почніть використовувати Gmail на повну з mcCloud вже сьогодні

Якщо ви досі вагаєтесь, чи варто використовувати платну версію Gmail через складність міграції та велику кількість нових функцій, команда mcCloud допоможе зробити процес переходу на Google Workspace максимально простим та комфортним. Це можливо завдяки професійному підходу та увазі до деталей. Ми проявляємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, допомагаємо обрати тариф, спланувати й виконати міграцію у хмару з подальшим обслуговуванням, а також здійснюємо підтримку користувачів протягом усієї співпраці.

Ірина Онен
Google Cloud Certified
Поділитися:

  Необхідна консультація?
  Замовте зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин

   Підписатись на новини
   Залиште свій Email, та будьте завжди в курсі новин.

   Схожі статті

   Які бувають версії Google Workspace
   Які бувають версії Google Workspace
   Одним з важливих питань, яке стоїть перед кожним бізнесом, що вирішив мігрувати у хмару, є вибір пакета Google Workspace. Щоб полегшити це завдання для наших клієнтів команда mcCloud вирішила зробити короткий огляд можливостей та порівняння різних платних пакетів. Це допоможе вам розібратись, яка рі...
   22.07.2024
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
   Сьогодні все більше українських бізнесів приймають рішення про впровадження хмарних сервісів в структуру управління компанією. Одним з найбільших та найнадійніших провайдерів є Google. Міграція в хмару може бути як повною, так і частковою – все залежить від особливостей архітектури системи управлін...
   15.07.2024