Spinbackup

Spinbackup: захист даних та резервне копіювання для Google Workspace

Spinbackup виконує резервне копіювання (backup) даних у Google Workspace, забезпечуючи захист даних Google Workspace від втрати, безпеку аварійне відновлення для користувачів хмарних послуг. Платформа пропонує захист 
від кіберзагроз та виявлення зловмисних програм, тому є цінним інструментом для клієнтів, які цінують безпеку своїх даних у хмарних середовищах.
Enterprise

Використання Spinbackup забезпечить:

Моніторинг шкідливих програм

Моніторинг шкідливих програм

Зменшення витрат на відновлення на 90%, відстежування та запобігання атакам програм-вимагачів, захист даних Google Workspace від витоку й крадіжки. Цілодобовий моніторинг шкідливих програм завдяки впровадженню технологій на базі штучного інтелекту.

Безпека додатків та даних

Оцінка ризиків, їх зниження та запобігання атакам програм-вимагачів сприяють економії часу через автоматизацію процесів. Spinbackup також забезпечує повну видимість тіньової IT-інфраструктури та виявляє понад 100 тис. шкідливих програм.

Резервне копіювання

Резервне копіювання даних з Google Workspace. Гарантовано 100% точний бекап та відновлення, надання розширених звітів і пошуку, 
а також підтримку саппорту для розв’язання термінових питань.
Вибирайте пакети Google Workspace з професійними бізнес-додатками та безліччю корисних функцій і отримайте цілодобову підтримку фахівців.
Почати 15-денну пробну версію

Переваги Spinbackup для Google Workspace (раніше G Suite)

Моніторинг програм-вимагачів 24/7

За статистикою 2022 року, до 25% усіх зломів приходились на саме на програми-вимагачі. Spinbackup надає послугу проактивного моніторингу таких програм та автоматизоване хмарне резервне копіювання. Це ефективні технології, які гарантовано допомагають суттєво скоротити час простою.

Shadow IT

Щороку на вирішення тіньових ІТ-інцидентів бізнеси витрачають майже $9 млн. Своєчасне виявлення та оцінка ризикових програм заощаджують підприємцям чималі кошти. Завдяки Spinbackup ви убезпечите свій бізнес від витоку даних за межі організації та інсталяцій небезпечних програм і розширень браузера.

Захист від 
людських помилок

Близько 25% усіх проблем спричинені людськими помилками. Коли втрачаються хмарні дані, в цьому вина користувачів. Резервне копіювання даних Google Workspace гарантує спокій, оскільки критично важливі конфіденційні дані надійно захищені від людських помилок.

Запобігання крадіжці даних

Майже 85% співробітників при звільненні забирають з собою дані компанії. У Spinbackup є налаштування безпеки під час роботи у сервісах Google Workspace. У випадку можливості порушення витоку важливої інформації адміністратори отримують сповіщення про наявність потенційної загрози.

Потрібна консультація?

Якщо вам потрібна консультація фахівців платформи Spinbackup, скористайтеся формою зворотного зв'язку.
Отримати консультацію

Останні матеріали

Які бувають версії Google Workspace
Які бувають версії Google Workspace
Одним з важливих питань, яке стоїть перед кожним бізнесом, що вирішив мігрувати у хмару, є вибір пакета Google Workspace. Щоб полегшити це завдання для наших клієнтів команда mcCloud вирішила зробити короткий огляд можливостей та порівняння різних платних пакетів. Це допоможе вам розібратись, яка рі...
22.07.2024
Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
Як ефективно спланувати перехід компанії на Google Workspace
Сьогодні все більше українських бізнесів приймають рішення про впровадження хмарних сервісів в структуру управління компанією. Одним з найбільших та найнадійніших провайдерів є Google. Міграція в хмару може бути як повною, так і частковою – все залежить від особливостей архітектури системи управлін...
15.07.2024
Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
Топ 5 причин, чому краще обрати платну версію Gmail для вашого бізнесу
Google пропонує як безкоштовний доступ до інструментів, так і платний. Останній варіант дозволяє налаштовувати Gmail під потреби бізнесу, що суттєво заощаджує ресурси, підвищує продуктивність та безпеку зберігання й використання даних компанії. У цій статті ми детальніше розберемо, яка різниця між п...
14.07.2024

Замовити послугу

Замовляйте пакети послуг у mcCloud та отримайте зручні корпоративні рішення. Підключайтеся до хмарних рішень швидко завдяки нашим менеджерам та техпідтримці з 9:00 до 18:00 у робочі дні.

Сплачуйте за хмарні сервіси Google у гривні по безготівковому розрахунку та працюйте у новому онлайн-середовищі — функціональному, комфортному та безпечному.
Звертайтесь до mcCloud. Ми допоможемо підібрати ідеальний пакет.